B82432A1152K000 EPCOS | TDK
  • More about B82432A1152K000 EPCOS | TDK
    B82432A1152K000 EPCOS | TDK
    B82432A1152K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1152K000 is described as FIXED IND 1.5UH 535MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"