B82432A1124K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432A1124K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED INDUCT 120UH 140MA 5.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432A1124K000 EPCOS | TDK
    B82432A1124K000 EPCOS | TDK
    B82432A1124K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1124K000 is described as FIXED INDUCT 120UH 140MA 5.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE