B82432A1123K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432A1123K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED INDUCT 12UH 300MA 1.1 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432A1123K000 EPCOS | TDK
    B82432A1123K000 EPCOS | TDK
    B82432A1123K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1123K000 is described as FIXED INDUCT 12UH 300MA 1.1 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK