B82432A1123J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432A1123J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED INDUCT 12UH 300MA 1.1 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432A1123J000 EPCOS | TDK
    B82432A1123J000 EPCOS | TDK
    B82432A1123J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1123J000 is described as FIXED INDUCT 12UH 300MA 1.1 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM