B82432A1102J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432A1102J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED INDUCT 1UH 600MA 280 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432A1102J000 EPCOS | TDK
    B82432A1102J000 EPCOS | TDK
    B82432A1102J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1102J000 is described as FIXED INDUCT 1UH 600MA 280 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC