B82422T3470J000 EPCOS | TDK
  • More about B82422T3470J000 EPCOS | TDK
    B82422T3470J000 EPCOS | TDK
    B82422T3470J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T3470J000 is described as FIXED IND 47NH 450MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"