B82422T3330J000 EPCOS | TDK
  • More about B82422T3330J000 EPCOS | TDK
    B82422T3330J000 EPCOS | TDK
    B82422T3330J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T3330J000 is described as FIXED IND 33NH 450MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM