B82422T1822K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422T1822K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 8.2UH 170MA 2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422T1822K000 EPCOS | TDK
    B82422T1822K000 EPCOS | TDK
    B82422T1822K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1822K000 is described as FIXED IND 8.2UH 170MA 2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X