B82422T1472J000 EPCOS | TDK
  • More about B82422T1472J000 EPCOS | TDK
    B82422T1472J000 EPCOS | TDK
    B82422T1472J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1472J000 is described as FIXED IND 4.7UH 220MA 1.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.