B82422T1273K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422T1273K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 27UH 80MA 4.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422T1273K000 EPCOS | TDK
    B82422T1273K000 EPCOS | TDK
    B82422T1273K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1273K000 is described as FIXED IND 27UH 80MA 4.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE