B82422T1223K008 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422T1223K008
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 110MA 3.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422T1223K008 EPCOS | TDK
    B82422T1223K008 EPCOS | TDK
    B82422T1223K008 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1223K008 is described as FIXED IND 22UH 110MA 3.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.