B82422T1223K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422T1223K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 110MA 3.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422T1223K000 EPCOS | TDK
    B82422T1223K000 EPCOS | TDK
    B82422T1223K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1223K000 is described as FIXED IND 22UH 110MA 3.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A