B82422T1153K008 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422T1153K008
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 130MA 2.8 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422T1153K008 EPCOS | TDK
    B82422T1153K008 EPCOS | TDK
    B82422T1153K008 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1153K008 is described as FIXED IND 15UH 130MA 2.8 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH