B82422T1123K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422T1123K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 12UH 140MA 2.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422T1123K000 EPCOS | TDK
    B82422T1123K000 EPCOS | TDK
    B82422T1123K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1123K000 is described as FIXED IND 12UH 140MA 2.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"