B82422T1122K000 EPCOS | TDK
  • More about B82422T1122K000 EPCOS | TDK
    B82422T1122K000 EPCOS | TDK
    B82422T1122K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1122K000 is described as FIXED IND 1.2UH 390MA 700 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE