B82422T1104K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422T1104K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 100UH 60MA 11 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422T1104K000 EPCOS | TDK
    B82422T1104K000 EPCOS | TDK
    B82422T1104K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1104K000 is described as FIXED IND 100UH 60MA 11 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP