B82422T1103J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422T1103J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 150MA 2.1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422T1103J000 EPCOS | TDK
    B82422T1103J000 EPCOS | TDK
    B82422T1103J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1103J000 is described as FIXED IND 10UH 150MA 2.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM