B82422H1822K000 EPCOS | TDK
  • More about B82422H1822K000 EPCOS | TDK
    B82422H1822K000 EPCOS | TDK
    B82422H1822K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422H1822K000 is described as FIXED IND 8.2UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB