B82422H1683J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422H1683J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 68UH 180MA 3.4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422H1683J000 EPCOS | TDK
    B82422H1683J000 EPCOS | TDK
    B82422H1683J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422H1683J000 is described as FIXED IND 68UH 180MA 3.4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE