B82422H1472K100 EPCOS | TDK
  • More about B82422H1472K100 EPCOS | TDK
    B82422H1472K100 EPCOS | TDK
    B82422H1472K100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422H1472K100 is described as FIXED IND 4.7UH 430MA 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE