B82422H1472K000 EPCOS | TDK
  • More about B82422H1472K000 EPCOS | TDK
    B82422H1472K000 EPCOS | TDK
    B82422H1472K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422H1472K000 is described as FIXED IND 4.7UH 700MA 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.