B82422H1333K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422H1333K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 280MA 1.4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422H1333K000 EPCOS | TDK
    B82422H1333K000 EPCOS | TDK
    B82422H1333K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422H1333K000 is described as FIXED IND 33UH 280MA 1.4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE