B82422H1332K100 EPCOS | TDK
  • More about B82422H1332K100 EPCOS | TDK
    B82422H1332K100 EPCOS | TDK
    B82422H1332K100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422H1332K100 is described as FIXED IND 3.3UH 500MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V