B82422H1332K008 EPCOS | TDK
  • More about B82422H1332K008 EPCOS | TDK
    B82422H1332K008 EPCOS | TDK
    B82422H1332K008 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422H1332K008 is described as FIXED IND 3.3UH 500MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM