B82422H1223K000 EPCOS | TDK
  • More about B82422H1223K000 EPCOS | TDK
    B82422H1223K000 EPCOS | TDK
    B82422H1223K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422H1223K000 is described as FIXED IND 22UH 330MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE