B82422H1222K100 EPCOS | TDK
  • More about B82422H1222K100 EPCOS | TDK
    B82422H1222K100 EPCOS | TDK
    B82422H1222K100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422H1222K100 is described as FIXED IND 2.2UH 560MA 160 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN