B82422H1154K000 EPCOS | TDK
  • More about B82422H1154K000 EPCOS | TDK
    B82422H1154K000 EPCOS | TDK
    B82422H1154K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422H1154K000 is described as FIXED IND 150UH 120MA 7.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC