B82422H1103J000 EPCOS | TDK
  • More about B82422H1103J000 EPCOS | TDK
    B82422H1103J000 EPCOS | TDK
    B82422H1103J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422H1103J000 is described as FIXED IND 10UH 300MA 460 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.