B82422A3680K108 EPCOS | TDK
  • More about B82422A3680K108 EPCOS | TDK
    B82422A3680K108 EPCOS | TDK
    B82422A3680K108 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A3680K108 is described as FIXED IND 68NH 480MA 210 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.