B82422A3390J100 EPCOS | TDK
  • More about B82422A3390J100 EPCOS | TDK
    B82422A3390J100 EPCOS | TDK
    B82422A3390J100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A3390J100 is described as FIXED IND 39NH 530MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK