B82422A3120K100 EPCOS | TDK
  • More about B82422A3120K100 EPCOS | TDK
    B82422A3120K100 EPCOS | TDK
    B82422A3120K100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A3120K100 is described as FIXED IND 12NH 700MA 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"