B82422A1393J100 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422A1393J100
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 39UH 90MA 6.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422A1393J100 EPCOS | TDK
    B82422A1393J100 EPCOS | TDK
    B82422A1393J100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A1393J100 is described as FIXED IND 39UH 90MA 6.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE