B82422A1392J100 EPCOS | TDK
  • More about B82422A1392J100 EPCOS | TDK
    B82422A1392J100 EPCOS | TDK
    B82422A1392J100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A1392J100 is described as FIXED IND 3.9UH 190MA 1.4 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.