B82422A1153K100 EPCOS | TDK
  • More about B82422A1153K100 EPCOS | TDK
    B82422A1153K100 EPCOS | TDK
    B82422A1153K100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A1153K100 is described as FIXED IND 15UH 165MA 1.85 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F