B82422A1132J100 EPCOS | TDK
  • More about B82422A1132J100 EPCOS | TDK
    B82422A1132J100 EPCOS | TDK
    B82422A1132J100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A1132J100 is described as FIXED IND 1.3UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA