B82422A1122K100 EPCOS | TDK
  • More about B82422A1122K100 EPCOS | TDK
    B82422A1122K100 EPCOS | TDK
    B82422A1122K100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A1122K100 is described as FIXED IND 1.2UH 370MA 370 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V