B82422A1103K100 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422A1103K100
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 180MA 1.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422A1103K100 EPCOS | TDK
    B82422A1103K100 EPCOS | TDK
    B82422A1103K100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A1103K100 is described as FIXED IND 10UH 180MA 1.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH