B82422A1103J108 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422A1103J108
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 180MA 1.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422A1103J108 EPCOS | TDK
    B82422A1103J108 EPCOS | TDK
    B82422A1103J108 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A1103J108 is described as FIXED IND 10UH 180MA 1.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP