B82412A3680K EPCOS | TDK
  • More about B82412A3680K EPCOS | TDK
    B82412A3680K EPCOS | TDK
    B82412A3680K is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82412A3680K is described as FIXED IND 68NH 440MA 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM