B82412A3390J EPCOS | TDK
  • More about B82412A3390J EPCOS | TDK
    B82412A3390J EPCOS | TDK
    B82412A3390J is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82412A3390J is described as FIXED IND 39NH 500MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.