B82412A3180K EPCOS | TDK
  • More about B82412A3180K EPCOS | TDK
    B82412A3180K EPCOS | TDK
    B82412A3180K is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82412A3180K is described as FIXED IND 18NH 640MA 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE