B82412A3150M EPCOS | TDK
  • More about B82412A3150M EPCOS | TDK
    B82412A3150M EPCOS | TDK
    B82412A3150M is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82412A3150M is described as FIXED IND 15NH 640MA 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.