B82412A3120M EPCOS | TDK
  • More about B82412A3120M EPCOS | TDK
    B82412A3120M EPCOS | TDK
    B82412A3120M is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82412A3120M is described as FIXED IND 12NH 700MA 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH