B82412A1562K EPCOS | TDK
  • More about B82412A1562K EPCOS | TDK
    B82412A1562K EPCOS | TDK
    B82412A1562K is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82412A1562K is described as FIXED IND 5.6UH 140MA 2.7 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"