B82412A1222J EPCOS | TDK
  • More about B82412A1222J EPCOS | TDK
    B82412A1222J EPCOS | TDK
    B82412A1222J is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82412A1222J is described as FIXED IND 2.2UH 270MA 650 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.