B82412A1182M EPCOS | TDK
  • More about B82412A1182M EPCOS | TDK
    B82412A1182M EPCOS | TDK
    B82412A1182M is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82412A1182M is described as FIXED IND 1.8UH 290MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM