B82144F2823J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144F2823J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 82UH 1.4A 400 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144F2823J000 EPCOS | TDK
    B82144F2823J000 EPCOS | TDK
    B82144F2823J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144F2823J000 is described as FIXED IND 82UH 1.4A 400 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE