B82144F2563J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144F2563J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 56UH 1.6A 310 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144F2563J000 EPCOS | TDK
    B82144F2563J000 EPCOS | TDK
    B82144F2563J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144F2563J000 is described as FIXED IND 56UH 1.6A 310 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB