B82144F2562K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144F2562K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 5.6UH 2.95A 90 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144F2562K000 EPCOS | TDK
    B82144F2562K000 EPCOS | TDK
    B82144F2562K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144F2562K000 is described as FIXED IND 5.6UH 2.95A 90 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH