B82144F2473J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144F2473J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 1.7A 270 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144F2473J000 EPCOS | TDK
    B82144F2473J000 EPCOS | TDK
    B82144F2473J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144F2473J000 is described as FIXED IND 47UH 1.7A 270 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM